Funkcja piramidy

Producent stworzył ceramikę Medical Moksa w kształcie piramid ponieważ uważa się, że piramidy posiadają ogromną moc. Każdy oczywiście podchodzi do tego indywidualnie i można wierzyć w to lub nie wierzyć. Jednak faktem jest, że piramidy są na Ziemi o tysięcy lat i pomimo rozwoju technologicznego wciąż ich kształt, właściwości i moc zaskakują naukowców na całym Świecie. Dlatego wciąż badane są właściwości piramid.

Uważa się że Moc piramidy łączy ducha nieba i ducha ziemi, a następnie wzmacnia go.

Wierzchołek i środkowa część piramidy mają najsilniejszą moc i łączą górną część nieba i dolną część ducha ziemi, a następnie ją wzmacniają. Moc piramidy działa zarówno na zewnętrznej stronie piramidy, jak i wewnątrz, więc moc łączy się wzajemnie. Kilka Piramid obok siebie ma dużo większą moc.

Wszyscy wiedzą, że podczerwień pochodzi z ceramiki MOKSA, czerwonej gliny i ma korzystny wpływ na żywe organizmy.

Jednak niewielu ludzi wie, że podczerwień pochodzi bezpośrednio z piramid i wnika głęboko w ludzkie ciało. W przeciwieństwie do innych promieni i ma działanie biologiczne, takie jak pobudzenie metabolizmu i krążenia. Podczerwień z piramid jest najlepsza i może być używana cały czas.

Uważa się, że Piramida to nieskończony system do tworzenia energii.

Słowo Piramida pochodzi od Pyro (oznaczającego ogień) i amida (centrum) co oznacza „środek ognia” z greckiego. Słowo, które reprezentuje światło, lub inaczej mówiąc, można też powiedzieć „silny generator energii życiowej”.

Piramida jest centrum ognia – Jest to silny generator energii życiowej.

Piramida można więc uznać że:

  • Jest generatorem energii ducha i światła, energii kosmicznej, energii punktu zerowego, darmowej energii oraz generatorem fal poprzecznych i podłużnych.
  • Aby wyjaśnić to w kategoriach współczesnej nauki i nauki o kosmosie, jest to system generacji energii o nieograniczonej mocy, pochłaniając nieograniczoną moc kosmiczną i uwalniając ją przez wzmocnienie.

 

Efekty ceramiki wykonanej w kształcie piramid czasami zaskakują. Często choroby które niszczą ludzkie ciało jak: rak, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, atopowe zapalenie skóry,  które współczesna medycyna uważa, że są nieuleczalne ulegają poprawie. Za główną  przyczynę chorób wskazuje się , że jest przede wszystkim brak równowagi gruczołu dokrewnego. Czyli braku właściwego krążenia w tych gruczołach. ( Przysadka mózgowa, podwzgórze, szyszynka, tarczyca i przytarczyce, grasica, trzustka, nadnercza, jajniki (u kobiet), jądra (u mężczyzn). Dlatego jedną z najważniejszych rzeczy jest poprawienie krążenia w Naszym organizmie.