Produkt jest ściśle przystosowany dla wygody snu, dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Dzięki swojej dużej powierzchni zwiększa efekt szybkości regeneracji naszego organizmu. Podczas korzystania z Moksy Queen cały organizm jednocześnie otrzymuje jony ujemne, słabe pole magnetyczne oraz długie fale podczerwone czyli wszystko to, co jest potrzebne do właściwej i szybkiej regeneracji organizmu.

Ponieważ produkt posiada dużą powierzchnię skracamy ogólny czas Przypiekanie Moksa(czyli temperatura 55-70 C). W ciągu 40 minut robimy to samo co innymi produktami musimy robić przez 60 minut.
Produkt rekomendowany jest dla osób borykających się zwłaszcza z problemami reumatycznymi, reumatoidalnym zapaleniem stawów, bólami i zwyrodnieniami kręgosłupa, zwyrodnieniami stawów, miażdżycą, układem krwionośnym oraz cukrzycą. Szczególnie polecamy produkt dla osób z osteoporozą. Jest to rewelacyjny produkt dla do sypialni jak również ze względu na swoją stosunkowo lekką wagę w stosunku do wielkości łatwo go przenieść na kanapę do salonu.