Zapraszamy do współpracy  w zakresie dystrybucji urządzeń Medical Moksa jak również poszerzania swojej oferty rehabilitacyjnej o urządzenia Medical Moksa:

 • Osoby pragnące otworzyć własny salon dystrybucji Medical Moksa,
 • Rehabilitantów,
 • Placówki rehabilitacji,
 • Sanatoria,
 • Salony i hotele posiadające SPA,
 • Centra odnowy biologicznej SPA,
 • Zapraszamy do współpracy wybitne jednostki z dziedziny medycyny i rehabilitacji. Chętnie wypożyczamy produkty do badań naukowych.

Dla Naszych Partnerów zapewniamy:

 1. Pełny bezpłatny zakres profesjonalnych szkoleń
 2. Wsparcie Marketingowe
 3. Dzielenie się wiedzą i umiejętnościami
 4. Wspieramy w procesie dystrybucji
 5. Posiadamy własne biuro prawno – księgowe, które zatrudnia kilka księgowych specjalizujących się w rozliczaniu spółek prawa handlowego, zakładaniu spółek, zatrudnianiu obcokrajowców, pełna dokumentacja do uzyskania pozwolenia na pobyt czasowy, przygotowaniu dokumentów do karty stałego pobytu i wiele innych.Dla Naszych partnerów zapewniamy rozliczenia księgowe na preferencyjnych warunkach jak również wsparcie prawne i opiekę prawną.Kompleksowo prowadzimy rozliczenie księgowe jak również doradzamy pod względem prawnym (nowoczesne biuro księgowe to nie tylko księgowość ale również doświadczenie i wiedza w zakresie występowania przed organami administracji i wiedza z zakresu szeroko pojętego prawa). Firmy obsługujemy w czterech językach: polskim, angielskim, ukraińskim, rosyjskim.
  Naszym Partnerom polecamy prowadzone przez Nas Biuro Księgowe , oferujące swoje usługi na preferencyjnych dla Nich warunkach przez wyspecjalizowaną kadrę księgowych z pasją. Obszerny zakres działalności biura księgowego obejmuje doradztwo w zakresie wyboru najodpowiedniejszej formy prawnej działalności gospodarczej oraz kompleksowej obsługi podczas zakładania działalności poprzez prowadzenie księgowości firmy,obsługi kadrowo -płacowej pracowników, zatrudnianie cudzoziemców, rozliczeń rocznych oraz sprawozdań (GUS,KRS), kontaktu z organami administracji publicznej,prowadzenia obsługi administracyjnej firmy, tworzenia biznesplanów,przygotowywania dokumentacji do wniosków kredytowych aż po sporządzanie umów oraz pism do kontrahentów,urzędów oraz sądów. Tworzymy oraz obsługujemy także spółki z kapitałem zagranicznym wraz z wszelkimi formalnościami dotyczącymi pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce z tytułu założenia i prowadzenia działalności gospodarczej oraz cudzoziemców-pracowników.
 6. Zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie dystrybucji urządzeń.
 7. Inwestujemy w badania naukowe, które pozwalają potwierdzić skuteczność urządzeń i dzielimy się nimi

Wymagania dla partnerów:

 1. Niekaralność,
 2. Bezwzględna uczciwość,
 3. Ideą firmy jest pomagać ludziom a nie szkodzić,
 4. Każdy klient musi mieć świadomość, że jesteśmy firmą dystrybucyjną i ma możliwość przetestować te produkty w Naszych salonach. W momencie kiedy widzi, że terapia działa ma możliwość podjąć świadomą decyzję i kupić urządzenie do swojego domu aby terapia była skuteczna i wspomagać swój organizm 24 godziny na dobę,
 5. Empatia i wyrozumiałość (musisz zrozumieć, że człowieka boli i Twoim zadaniem jest mu pomóc jeżeli masz taką możliwość, bo on szuka rozwiązania).