Czy korzystanie z urządzeń na terenie salonu jest rzeczywiście całkiem bezpłatne?

 • Oczywiście. Zabiegi są refundowane przez producenta i przez okres 6 miesięcy przychodzimy na zabiegi bezpłatnie. Dlatego warto poinformować swoich znajomych i rodzinę, że taka możliwość istnieje. 

Czym się różni rehabilitacja w Medical Moksa od tej na NFZ? 

 • W Medical Moksa nie czeka się na rehabilitację prawie rok czasu. Wystarczy dzień wcześniej się zapisać. U nas można korzystać 6 miesięcy bezpłatnie od poniedziałku do piątku w wybranych przez siebie godzinach na NFZ tylko 2 tygodnie. Medical Moksa zapewnia indywidualną opiekę konsultantów i rehabilitację dobraną do problemu zdrowotnego. Do Medical Moksa nie potrzebujesz skierowania i brak kolejek a personel jest życzliwy i uprzejmy. 

Czy można nabyć urządzenie rehabilitacyjne do domu jeśli mi pomaga? 

 • Oczywiście! Jeśli urządzenie pomogło odzyskać Ci zdrowie i radość z życia istnieje taka możliwość. Chcemy abyś był zdrowy i mógł cieszyć się zdrowiem jak najdłużej a to zapewniają urządzenia Medical Moksa. 

Czy Medical Moksa to Polska firma? 

 • Medical Moksa to firma działająca na polskim rynku od 6 lat. 

Zajmujemy się dystrybucją urządzeń rehabilitacyjnych z Korei Południowej i Azji w salonach na terenie Polski i Europy

Na jakie schorzenia pomaga rehabilitacja w Medical Moksa?

 • Problemy ze stawami w tym barki, kręgosłup, kolana. Wiele osób korzysta przy cukrzycy, chorobie tarczycy, problemach trawiennych, depresji, zwyrodnieniach stawów, osteoporozie, żylakach, rwie kulszowej i wielu innych chorobach. 

Jestem po operacji kręgosłupa czy mogę korzystać z rehabilitacji?

 • Oczywiście. Jest to nawet wskazane. Tylko musi minąć 6 miesięcy od Twojej operacji abyś mógł korzystać z urządzeń do rehabilitacji. Zawsze przed zabiegami jest przeprowadzany dokładny wywiad, w którym konsultant Medical Moksa stwierdza czy są jakieś przeciwwskazania czy można korzystać bez ograniczeń. 

Ile trwa taki zabieg w salonie i co trzeba zabrać na pierwszy raz? 

 • Zabieg składa się z dwóch części po 40 minut. Obowiązkowo należy mieć ze sobą na każdym zabiegu: białe prześcieradło, strój na przebranie, obuwie zmienne i wodę do picia. 

Jak można zapisać się na bezpłatną rehabilitację?

 • Można to zrobić przychodząc osobiście do jednego z salonów, telefonicznie lub poprzez naszą stronę internetową a nawet w mediach społecznościowych

Co będzie jak wykorzystam 6 miesięcy za darmo a chcę dalej przychodzić? 

 • Wtedy koszt jednego zabiegu wynosi tylko 10 zł. Nabycie urządzenia gwarantuje Ci dożywotni darmowy wstęp do salonów Medical Moksa. 

Mam takie i takie problemy zdrowotne czy mogę uzyskać konsultacje? 

 • Oczywiście. Nasi wykwalifikowani konsultanci na miejscu odpowiedzą na wszystkie pytania w zrozumiały sposób i doradzą to co dla Państwa najlepsze. Można ze sobą zabrać ostatnie wyniki badań. 

Nie jestem pewny czy rehabilitacja jest dla mnie, mam obawy. 

 • Rozumiemy Twoje obawy. Zawsze możesz skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym i zaczerpnąć u niego opinii. Twoje dobro jest dla nas najważniejsze. 

Czy trzeba mieć zgodę lekarza prowadzącego jeśli chodzi o rehabilitację?

 • W większości przypadków taka zgoda jest niepotrzebna. Istnieją pewne choroby gdzie wymagamy takiej zgody na piśmie (np. choroby onkologiczne). 

Każdy może do Was przyjść i korzystać z zabiegów? 

 • Zapraszamy każdego. Istnieją pewne przeciwwskazania do stosowania rehabilitacji. Dlatego zanim zaczną Państwo korzystać jest przeprowadzana specjalna ankieta, podczas której zbieramy niezbędne informacje i informujemy na bieżąco Państwa czy można korzystać z urządzeń, nie można, czasowo nie można lub w sposób ograniczony. Nasi konsultanci zadbają o Państwa zdrowie!