Dna Moczanowa

Dna moczanowa nazywana inaczej podagrą (gdy obejmuje duże palce u stóp) lub artretyzmem, to choroba, dla której specyficzne jest wyjątkowo gwałtowne i bolesne zapalenie stawów. Skaza moczanowa atakuje zazwyczaj staw śródstopno-paliczkowy, może mieć również postać guzków dnawych i kamieni nerkowych. Dnę moczanową wywołuje również podwyższony poziom kwasu moczowego, który, nie mając ujścia, krystalizuje się i odkłada w stawach, ścięgnach oraz otaczającej ich tkance. Zajęte miejsca robią się obrzęknięte, zaczerwienione i wyjątkowo bolesne. 

Dna moczanowa (podagra, skaza moczanowa, artretyzm) .

Niestety guzki mogą znaleźć sobie miejsce w narządach wewnętrznych, co z kolei może prowadzić do uciskania nerwów oraz uszkodzenia narządów (np. nerek).   Osady kryształów moczanu sodu psują nasadę kostną oraz chrząstki powodując powstawanie nadżerek. 

Zwiększone stężenie kwasu moczowego we krwi (hiperurykemia) wynika ze zmniejszonej wydajności pracy nerek.  

Skaza moczanowa pojawia się również wskutek stosowania nieprawidłowej diety: 12 proc. zachorowań spowodowane jest spożywaniem zbyt dużych ilości produktów bogatych w puryny, czyli związki chemiczne odpowiedzialne za powstawanie kwasu moczowego.  

Zaburzenie pracy nerek powoduje zwiększenie moczanów.

Jak radzić sobie z tą przypadłością? 

Przyczyny choroby nerek to- infekcja, przeziębienie, nadwyrężenie nerek, stres.

Terapia Medical Moksa ma na to odpowiedź. Stosuj Rubinową Matę lub Rubinowy Pas.

Pod wpływem ciepła podczerwonego polepsza się krążenie krwi ,  przypiekanie zabija infekcję i nerki oraz przewody moczowe pracują lepiej. Urządzenia Medical Moksa nie leczą choroby, urządzenia tworzą warunki, żeby narząd sam się zregenerował. 

Dla zdrowia nerek potrzebne jest dobre krążenie krwi, dobre unerwienie, oraz dobra odporność. 

Stosujemy Rubinową Mate lub Rubinowy Pas na nerki i przewody moczowe, na miejsce które jest zaatakowane przez Dnę Moczanową i na cały kręgosłup.

Recepta stosowania : kładziemy Rubinową Mate lub Rubinowy Pas pod plecy wieczorem na 45-55 stopniej w ciągu 40-60minut. Dalej po kolei przypiekamy poszczególne partie ciała na temperaturze 55-70 *C – stopy 15 minut, plecy 10 minut, brzuch -10 minut, stawy 15 minut. Następne sen na ceramice Moksa na temperaturze 37-43 *C przez całą noc dla polepszenia regeneracji. Dalej rano należy robić przypiekanie najbardziej zaatakowanych miejsc na temperaturze 55-70*C  15-20minut. Również należy przypiekać nerki i przewody moczowe w celu polepszenia unerwienia oraz w celu regeneracji  naczyń włosowatych .

Żeby usunąć przyczyny i konsekwencje deformacji stopy trzeba robić przypiekanie stóp i dzięki temu że ciepło głęboko wnika w tkanki naszego ciała eliminujemy zapalny proces i obrzęk stawu. Zmniejszają się kostne narosty.

Rozgrzewaj dłonie klika razy dziennie. Stosuj terapię Medical Moksa i walcz z narostami kostnymi, z bólami dłoni i stawów.